jordanki uroczysty pokaz
/
02February 2017

Uroczysty pokaz mebli wypoczynkowych CAYA DESIGN 2017

2 lutego 2017 rok w Toruniu, w okazałych wnętrzach CKK JORDANKI w nie mniej okazałej odsłonie, odbyła się prezentacja wyjątkowych kolekcji mebli wypoczynkowych CAYA DESIGN 2017.

Licznie przybyłych gości, partnerów biznesowych i przyjaciół  uroczyście powitał właściciel, prezes zarządu firmy Marek Radkowski, który na samym początku pokazowego wydarzenia w kilku słowach przypomniał już 15 letnią historię CAYA DESIGN, podziękował przedstawicielom współpracujących z firmą salonów meblowych za zaufanie i dotychczasową współpracę, zapraszając jednocześnie do dalszej i do składania zamówień :). Bardzo ciepłe, specjalne podziękowania i słusznie się należące skierował do żony Kasi - dobrego ducha i wielkiej podpory firmy.

Po ciepłym powitaniu zaprosił na pokaz ponad 20 wyjątkowych modeli z kolekcji CAYA DESIGN na rok 2017, wystrojonych na tą okazję w wysokiej jakości tkaniny Magic Home oraz włoskie materiały z technologią NANO STOP SYSTEM PERSEMPRA. Wydarzenie poprowadził aktor, prezenter i ambasador marki PERSEMPRA Daniel Wieleba.

CAYA DESIGN dla swoich gości przygotowała też wiele innych atrakcji: konkursy z nagrodami, w jury których zasiadał gość specjalny - znany stylista Tomasz Jacyków, miłe dla dla ucha i porywające do tańca występy muzyczne - Pawła "BIBA" Binkiewicza oraz godzinny koncert wokalisty Rafała Brzozowskiego. Na sam koniec, na uroczystych bankietowych stołach pojawiły się różne, prawdziwie przepyszne smakołyki - i na ciepło i na zimno - przygotowane przez znakomitego toruńskiego kucharz - Artur Moroz.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z naszego pokazowego wydarzenia - zajrzyj na nasz profil FB TUTAJ

All events