14May 2018

PUF – ogromny potencjał małego mebla

Puf to też mebel, który świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Jest bardzo chętnie wykorzystywany w w różnych przestrzeniach zarówno domowych, biurowych jak i publicznych. Mocny atut mebla? Mnogość zastosowań. Puf może być tradycyjnym siedziskiem, podnóżkiem, stolikiem, czy podręcznym pojemnikiem, schowkiem.

W przestrzeniach mieszkalnych puf to prawdziwy przyjaciel domu, dzięki któremu możemy w domowej strefie wypoczynkowej wygodny kącik relaksu. Jest wiernym towarzyszem jego wysokości fotela, z którym w duecie  stanowi niemal nierozerwalną całość.  Równie dobrze czuje się zestawiony z sofą i narożnikiem, oferując użytkownikowi swoją usługę w formie podnóżka.

Z reguły jest tak, że producenci mebli tapicerowanych traktują puf  jak dodatkowy element  zestawów wypoczynkowych.  Puf wówczas, dopasowany jest do stylu mebli i ubrany w identyczny materiał obiciowy.

A co można powiedzieć o propozycji puf CAYA DESIGN?
W CAYA DESIGN pufy również stanowią uzupełnienie pozostałej oferty sprzedażowej  firmy - sof, narożników, oczywiście foteli i całych zestawów wypoczynkowych. Wystarczy jednak ubrać siedzisko w inną tkaninę aniżeli sofa czy fotel i mamy indywidualistę - puf , który w pojedynkę , w wersji solo wpisze się w każdą aranżację.

Oferta puf sygnowana CAYA DESIGN pod wieloma względami w niczym nie ustępuje pozostałym meblom wypoczynkowym, co należy wyraźnie podkreślić. Konstrukcja? Bardzo solidna – drewno, sklejka i płyta meblowa. Wygoda? Na najwyższym poziomie, na który wpływ mają wypełnienia siedzisk jak elastyczne pasy, wysokoelastyczne pianki HR, a nawet systemy sprężyn. Materiały? Od wyboru do koloru – tkaniny i skóry. Nóżki? Tu też jest wybór. Dla siedziska w odsłonie nowoczesnej – szeroka oferta nóżek metalowych, z kolei dla tego w stylu skandynawskim – nóżki drewniane, które dostępne są w różnych wybarwieniach.

Przykład: Puf LARGO z otwieranym, podręcznym schowkiem

PUFA Z POJEMNIKIEM

Przykład: Puf SCANDI na drewnianych nóżkach

PUFA NA DREWNIANYCH NOGACH

Leave a comment

Filtrowany HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Czysty tekst

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.