LORENZO komfortowy narożnik z włoskiej skóry naturalnej
03January 2020

Czy nadal trwa moda na meble ze skóry naturalnej?

Nowoczesne meble wypoczynkowe  wykonane ze skóry naturalnej są zawsze niesamowicie eleganckie i podkreślają luksus oraz wysoki standard wnętrza.

Narożniki, sofy czy fotele pokryte skórą naturalną są niezwykle przyjemne i miłe w dotyku. Od lat obserwujemy zmiany w modzie na meble skórzane. Uważamy, że ten trend utrzyma się jeszcze przez długie lata.

Dobrze dobrana kolorystyka skórzanych narożników czy tez sof sprawią, iż Twój salon zyska niepowtarzalny wygląd i styl. Bardzo ważną cechą mebli skórzanych jest to, iż z biegiem lat zyskują na swoim uroku.

W tym miejscu chcemy podkreślić kilka ważnych zalet i cech skórzanych mebli. Skóra naturalna oddycha przez co  mebel przystosowuje się do temperatury i wilgotności powietrza, które utrzymuje się we wnętrzu. Dzięki temu nie traci swojego pierwotnego blasku i struktury.  Wybierając meble do salonu warto wybierać zwłaszcza wysokiej jakości włoską skórę naturalną typu Dolaro. Skórę tą wyróżnia charakterystyczna, wyraźna struktura oraz to, że jest również  przyjemnna i ciepła

w dotyku. 

LORENZO

Co zrobić aby meble skórzane wyglądały długo jak nowe?

Do czyszczenia mebli z kurzu i delikatnego zabrudzenia należy używać miękkiej, wilgotnej ściereczki. Dwa razy na rok warto wcierać w powierzchnię skóry trochę pszczelego wosku, a następnie wypolerować mebel wełnianą szmatką.

Sugerujemy również aby raz na miesiąc nacierać meble skórzane, specjalnymi preparatami do renowacyjnymi do skóry.  Jeśli nie jestes pewien jakiego środka użyć do pielęgnacji swojego mebla polecamy skontaktować się z  firmą zajmującą się 

profejonalnie doradztwem i usługami w zakresie pielęgnacji, czyszczenia i renowacji skóry naturalnej. Polecamy firmę https://lederzentrum.pl/

LORENZO SOFA

Dlaczego warto zakupić meble wykonane ze skóry naturalnej?

Skóra jest pięknym, naturalnym i najbardziej szlachetnym materiałem obiciowym.
Meble ze skóry naturalnej są unikalne i nie powtarzalne, ponieważ każdy błam skóry jest inny i posiada swoje własne znamiona.

Ważną cechą skóry, jest to, że ulega ona kurczeniu i rozciąganiu. Dzięki temu każdy mebel wypoczynkowy zachowa perfekcyjny kształt. Materiał ten doskonale nadaje się na meble zarówno twarde, jak i miękkie oraz sprężyste.

Meble wypoczynkowe ze skóry naturalnej pomagają eliminować czynniki powodujące alergię. Nie wchłaniają dymu papierosowego ani kurzu. Można je także w bardzo prosty sposób wyczyścić i zakonserwować.

W przypadku odpowiedniej dbałości i pielęgnacji meble skórzane mogą służyć swoim użytkownikom przez długie lata.

 

Leave a comment

Filtrowany HTML

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.

Czysty tekst

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.